Дисциплината в съблекалнята на тима е извън всякакъв контрол
Напрежението в Реал Мадрид сякаш няма край. След екшъна с Валверде и Чуамени, както и с петицията срещу Мбапе, сега испанските медии направиха ново разкритие от кухнята на „белия балет“. Няколко играчи от отбора са отправяли обиди към старши треньора Алваро Арбелоа, съобщава OK Diario.
Валверде намерен кървящ на пода
Според информацията, футболистите са дали на 43-годишния испански специалист прякора Конуса. След като научил за това, наставникът спрял да пуска въпросните играчи в мачовете. Арбелоа е начело на отбора само до края на сезона, след като замени Шаби Алонсо в началото на годината.
Над 28 милиона души искат Мбапе аут от Реал Мадрид
В следващия си мач Кралския клуб ще се изправи срещу Барселона на "Камп Ноу". Реал изпусна през настоящия сезон Шампионската лига, а почти сигурно и Ла Лига, където титлата е в кърпа вързана за вечния съперник. При реми в неделя Барса ще стане шампион. Ел Класико стартира в 22 часа българско време.