Новини
Търси

Змии се появиха в пешеходната зона на Смолян

Змии се появиха в пешеходната зона на Смолян
ОД на МВР-Смолян

Два сигнала за влечуги са подадени на бул. „България“, а пожарникари са ги преместили на безопасни места

Два сигнала за забелязани змии в пешеходната зона на Смолян са подадени на 23 юни, съобщиха от полицията. И в двата случая съдействие са оказали екипи на пожарната.

Влечугите са били забелязани на бул. „България“, а след намесата на служителите са преместени на безопасни места.

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи