Новини
Търси

Движението по АМ "Тракия" е възстановено и в двете посоки

Движението по АМ "Тракия" е възстановено и в двете посоки
БТА

Пожарът, който беше обхванал сухи треви и храсти и причини силно задимяване, вече е локализиран

Движението по автомагистрала „Тракия“ в района на Ямбол вече е напълно възстановено. Това съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР Татяна Павлова, предава БТА. Пожарът, който беше обхванал сухи треви и храсти и причини силно задимяване, вече е локализиран.

По-рано през деня трафикът в двете посоки беше изцяло спрян за приблизително два часа. В този период шофьорите бяха пренасочвани по обходен маршрут през пътните възли „Хаджидимитрово“ и „Зимница“. Първоначално движението беше пуснато само в посока София.

Според първоначалната информация от ямболската полиция, огънят е възникнал на км 283 в близост до гористата местност „Ормана“. Причината за инцидента е самозапалила се спукана гума на полуремарке на товарен автомобил.

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи