Наркотикът бил в пакет
Полицаи са иззели значително количество от синтетичния наркотик фентанил. Това е станало при операция на служители от сектор „Криминална полиция“ към Областната дирекция на МВР в Пловдив, информираха от пресцентъра на ведомството.
Успешният удар срещу наркоразпространението е реализиран на 26 юни на автомагистрала „Тракия“. В района на пътния възел за село Трилистник полицейските екипи са спрели за щателна проверка лек автомобил, движещ се в посока Черноморието.
Униформените са претърсили колата. Криминалистите са открили пакет, съдържащ прахообразно вещество.