Новини
Търси

Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“

Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“
БТА

Той губи контрол и се блъска в предпазна ограда и спира в отводнителната канавка

61-годишен шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“, съобщиха от полицията.

Инцидентът е станал на 24 юни на км 335 - на територията на община Карнобат.

Водачът на влекач, поради влошаване на здравословното състояние, навлиза в паркинг на автомагистралата.

Той губи контрол и се блъска в предпазна ограда и спира в отводнителната канавка.

Мъжът е настанен в болница в Бургас - с опасност за живота.

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи