Едно от загиналите дечица е внук на Борислав Георгиев, който доскоро бе член на Управителния съвет на ПФК Левски
Ръководството на ПФК „Левски“ изрази своите най-искрени съболезнования към семействата и близките на младите футболисти от школата на „Славия“, които загубиха живота си при днешната тежка катастрофа на АМ “Тракия”.
От синия клуб разкриха и болезнен детайл – едно от загиналите дечица е внук на Борислав Георгиев, който доскоро бе член на Управителния съвет на „сините“.
От „Герена“ изпратиха надежда за оцелелите при сблъсъка с думите: „Пожелаваме кураж и възстановяване на останалите пострадали в катастрофата, които се борят за живота си.“
"Сбогом, малки ангели", пишат от синия клуб.
Припомняме, че БФС също изрази своите съболезнования на близките на загиналите.
Президентът на Славия Венцислав Стефанов пък обяви едномесечен траур за академията на клуба.