Новини
Търси

Венци Стефанов за ада на "Тракия": Трима човека загинаха заради безотговорността на хора

Венци Стефанов за ада на "Тракия": Трима човека загинаха заради безотговорността на хора

Две ангелчета отидоха на небето, заяви президентът на ПФК "Славия"

Този ТИР няма спирачен път, нека не заблуждават хората!

Това каза в ефира на БТВ президентът на "Славия" Венци Стефанов по повод зверската катастрофа на АМ "Тракия", при която загинаха трима души. Две деца от ПФК "Славия" са сред жертвите.

"Очаквам премиерът и вътрешният министър този път да направят нещо, това трябва да спре! Този път са тези две ангелчета, утре ще бъде детето на някой друг", заяви Стефанов.

ПФК "Славия" обяви едномесечен траур след трагедията.

"Трима човека загинаха заради безотговорността на хора, ТИР-ър е минал през мантинелите като през вафли. Това не е нормално, каза през сълзи в ефир Стефанов."

Шофьорът на ТИР-а е задържан за 24 часа. По информация на БТВ участъкът от пътя на "Тракия", където става катастрофата, все още е опасен - мантинелите не са оправени.

Двамата пострадали в ямболската болница остава тежко, с опасност за живота е 49-годишната жена.

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи