Появи се събитие във Фейсбук
Във Фейсбук се появи събитие, призоваващо хората да дойдат на първия протест срещу кабинета "Радев". Той е организиран от Манол Глишев и Ивайло Гроздев.
Протестът се организира в събота, 27 юни, 18:30 пред Министерския съвет в София.
"Радев е не само българският Орбан. Той е и българският Янукович. Управлението на такива руски агенти води до война, ако не бъдат свалени навреме. Затова елате тази събота, 27 юни, от 18:30 ч., пред Министерския съвет в София.
Моля, разпространете това видео, споделяйте го по профили и в групи! И присъствайте физически!
Радев е вреден за България.", пишат организаторите в описанието.
Към момента близо 3,5 хиляди души са посочили, че ще присъстват.