„Сините" пуснаха още над 1100 за свободна продажба
Левски съобщи, че е реализирал продажбата на над 9600 абонаментни карти за предстоящия сезон. 1124 са неподновените абонаментни карти, които ще бъдат пуснати на свободна продажба. 254 карти за Сектор А няма да бъдат пуснати в продажба веднага, като преди това клубът ще се свърже с привърженици, засегнати от техническия проблем на старта на кампанията.
Клубът се прицели към продажбата на над 10 000 абонаментни карти. Това е поредната страхотна реакция на феновете, които най-после дочакаха първа титла през последните 17 години. Левски се завръща в Шампионската лига, където първият съперник ще бъде босненският Борац.
Иначе „сините" вече осъществиха три входящи трансфера и продължават преговорите за още играчи.