Амбицията е да се завърнем веднага в Първа лига, подчерта новият директор
Владимир Манчев беше официално представен като новият старши треньор на Берое на специална пресконференция в Стара Загора. Заедно с него пред медиите застана и друго ключово ново лице в управлението на клуба - Атанас Дафинов, който поема поста на главен изпълнителен директор.
„Амбицията е да се завърнем веднага в Първа лига. Стара Загора не е град, който да бъде в Б група", каза Дафинов относно целта пред футболистите за новия сезон.
Владимир Манчев за последно води тима на Миньор Перник. „Благодаря на Ернан Банато за поканата. Виждам голямо желание нещата да се подобряват. Гарантирам ви, че ще направим всичко възможно Берое да се върне в елита“, коментира бившият голмайстор.
Манчев даде и уверения за финансовата дисциплина в клуба, като подчерта: „Всичко ще се плаща навреме".
Новото ръководство не губи време и вече работи по окомплектоването на състава за новия сезон. Манчев и Дафинов обявиха и първите две нови попълнения. Това са Симеон Вешев и Борислав Вакадинов. Двамата футболисти пристигат в Стара Загора от отбора на Марек Дупница.