Доскорошните шампиони предоставиха сектора за гости на „сините" фенове
Феновете на Левски ще могат да се настанят в Сектор „Г“ на стадион „Георги Аспарухов“ за триумфалния мач с Лудогорец, след който „сините“ ще получат своята 27-а шампионска титла на България. Това стана ясно след договорка между двата клуба
Северната трибуна на „Герена“ обикновено приютява феновете на гостуващите отбори, за мача в събота ще бъде пълна с привърженици на Левски. По същия начин се случи и в предишното домакинство на „сините“ – срещу ЦСКА 1948, когато тимът на Хулио Веласкес си гарантира титлата след успех с 1:0.
Що се отнася до феновете на Лудогорец, те ще получат малко пространство между секторите „Г“ и „В“, където бяха настанени и феновете на ЦСКА 1948 преди седмица. Все още обаче няма яснота дали футболистите на Пер-Матиас Хьогмо ще направят традиционен шпалир за новия шампион. Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев намекна за такъв жест, който не е задължителен, но се приема за феърплей.