Бившият наставник на Реал Мадрид ще ръководи английския Фулъм
Английският елитен Фулъм е постигнал договорка с испанеца Алваро Арбелоа да бъде следващият мениджър на отбора, твърди журналистът Матео Морето. Доскоро Арбелоа бе начело на Реал Мадрид, с който се раздели след края на миналия сезон.
Испанецът ще наследи на поста в клуба от Висшата лига португалеца Марко Силва, който ще води португалския гранд Бенфика. Той пък заменя Жозе Моуриньo. Специалния се превърна в наследник на Арбелоа на „Сантяго Бернабеу" и така се получи треньорска въртележка.
Любопитно е също, че Алваро Арбелоа трябва да започне сезона във Висшата лига с Фулъм с двубой срещу Челси, където вече мениджър е неговият предшественик в Реал Мадрид Шаби Алонсо.