Новини
Търси

"Животът след политиката": Делян Добрев пусна селфи от фитнеса

"Животът след политиката": Делян Добрев пусна селфи от фитнеса
инстаграм

Преди седмица острието на ГЕРБ обяви, че се оттегля от политическия живот

Бившият енергиен министър и вече бивш депутат от ГЕРБ-СДС Делян Добрев сподели в социалните мрежи своя снимка от фитнес залата, озаглавена "Животът след политиката". На кадъра той позира от залата заедно с друг мъж, най-вероятно негов треньор.

Сторито в инстаграм е съпроводено от песен със заглавие "No pain no gain" - или на български "без болка няма победа".

Припомняме, че преди точно седмица по време на събитие на ГЕРБ редом до лидера Бойко Борисов, Добрев заяви, че е "време да се даде път на младите".

Няколко дни по-късно оставката му в парламента вече беше гласувана. 

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи