Преди седмица острието на ГЕРБ обяви, че се оттегля от политическия живот
Бившият енергиен министър и вече бивш депутат от ГЕРБ-СДС Делян Добрев сподели в социалните мрежи своя снимка от фитнес залата, озаглавена "Животът след политиката". На кадъра той позира от залата заедно с друг мъж, най-вероятно негов треньор.
Сторито в инстаграм е съпроводено от песен със заглавие "No pain no gain" - или на български "без болка няма победа".
Припомняме, че преди точно седмица по време на събитие на ГЕРБ редом до лидера Бойко Борисов, Добрев заяви, че е "време да се даде път на младите".
Няколко дни по-късно оставката му в парламента вече беше гласувана.