Новини
Търси

Кола се вряза в дентална клиника в София (СНИМКИ)

Кола се вряза в дентална клиника в София (СНИМКИ)
Дентална клиника Ортодент

От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.

Инцидентът е станал в четвъртък на ул. "Горски пътник".

По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.

От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.

"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. За това сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката. 

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи