Новини
Търси

Работник в тежко състояние след падане от покрив в Симитли

Работник в тежко състояние след падане от покрив в Симитли
БТА

Сигналът е подаден до Инспекцията по труда от полицията

В тежко състояние е работник, паднал от сграда в Симитли, съобщи директорът на дирекция „Инспекция по труда“ - Благоевград Славянка Симитчийска, предава БТА.

До Инспекцията по труда сигналът е постъпил от Второ районно управление - Благоевград.

По първоначални данни служителят е паднал от покрива на сградата на Спешния център в Симитли, където се извършва ремонт.

На място е изпратен екип на дирекция „Инспекция по труда“ - Благоевград, допълни Симитчийска.

 
Последвайте Таралеж в Google News

Водещи