Новини
Търси

„Черните звезди" спънаха Англия, Белингам псува наред

„Черните звезди" спънаха Англия, Белингам псува наред
БТА

ВАР беше за кафе, избухнаха в лагера на Гана заради неотсъдена дузпа

Англия загуби първи точки на световното първенство, след като не успя да пробие защитния блок на Гана (0:0). „Черните звезди" постигнаха своята цел, а в хода на мача англичаните все повече се изнервяха.

Англия даде заявка за нещо голямо

Искрата пламна в края на първата част, когато Джуд Белингам влезе остро на Джероум Опоку, но не получи картон. Селекционерът на Гана Карлош Кейрош се подразни от ситуацията и изсипа гневна тирада по адрес на халфа, докато беше удържан от собствения си екип. Кейрош твърди, че Белингам го е напсувал.

В лагера на Гана има и претенции за неотсъдена дузпа, което провокира треньора Кейрош да атакува липсата на реакция от страна на ВАР. „Не съм сигурен дали ВАР все още работи на световното първенство - заяви Кейрош след срещата. - Все още ли имаме ВАР? Работи ли? Имам известни съмнения, защото още една дузпа, която трябваше да бъде отсъдена за Гана, чиста дузпа срещу Англия, беше пропусната. ВАР беше за кафе. Естествено е, и аз бих искал да си пия кафето от време на време, но това беше чиста дузпа и червен картон.“

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи