ЦСКА загуби тежко втората си контрола на австрийска земя
Христо Янев разкритикува представянето на ЦСКА след втората контрола на австрийска земя. „Армейците" загубиха тежко от украинския Полесия Житомир с 0:4 и треньорът подчерта, че подобно отношение на футболистите повече няма да бъде толерирано.
„Подходът на двата отбора беше коренно различен. За тях този мач беше битка. Това беше голямата разлика. Допуснахме много грешки. За три от четирите им гола и ние им помогнахме с нашите грешки“, започна Янев.
„Нормално е футболистите да са уморени, да са бавни, но не мога да оправдая отношението на отбора в този мач. Трябва по най-бързия начин да сменим начина на мислене и подхода в тези мачове. Доволен съм от старанието в тренировъчния процес, но това не е оправдание за показаното в днешния мач“, каза още Христо Янев.
Треньорът коментира и последното ново попълнение в отбора - италианеца Стефано Сенси.
„Всички знаем за неговите качества и опита, който има. Изключително съм доволен от неговото привличане. Надявам се по най-бързия начин да го вкараме във форма. Надявам се да усети отбора по най-добрия начин", допълни Янев.