Новини
Търси

Вандалска проява: Надраскаха паменика на Гунди и Котков

Вандалска проява: Надраскаха паменика на Гунди и Котков

Фенове на Левски обещаха да го почистят

Паметникът на Георги Аспарухов-Гунди и Никола Котков край прохода „Витиня" е станал обект на вандалски акт. За посегателството съобщиха в страницата на Levski Family в социалните мрежи. 

„За огромно съжаление и с огромен и справедлив гняв ви информираме, че паметникът на легендарните български футболисти Георги Аспарухов-Гунди и Никола Котков, издигнат в прохода Витиня на мястото на трагичната катастрофа, отново е станал предмет на вандалски акт от страна на безродни и слабоумни индивиди, най-вероятно привърженици на отдавна несъществуващия четирибуквен тумор. Излишно е да коментираме тяхната вродена нагласа да унищожават, петнят и поругават, тяхното нечовешко отношение към живи и мъртви...те са си такива!", написаха от Levski Family.

ЦСКА откри регистрацията на фенове за новия стадион

„Сините" фенове поемат ангажимент и вече е направена организация до 30 юни, когато се навършвaт 55 години от трагедията, следите от този вандализъм да бъдат отстранени, а впоследствие мястото да бъде обезопасено по подходящ начин.

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи