Каримански смята, че спечелването на делото за клевета представлява най-висшата степен на реабилитация
Любомир Каримански спечели окончателно делото за клевета, заведено от него срещу лидера на "Продължаваме промяната" Асен Василев. В своя фейсбук профил той подчерта, че продължилият 4 години процес се е увенчал с финален успех.
Той посочи, че е спечелил делото на три съдебни инстанции. Каримански смята, че спечелването на делото за клевета представлява най-висшата степен на реабилитация.
Според него това е доказателство, че обективната истина надделява над злонамерените лъжи.
Клеветническите твърдения срещу мен и опитите да бъда очернен, причиниха огромни лични и професионални трудности, но днешното решение потвърждава, че злословието и набедяването не вземат превес над истината, изтъква Каримански.