Новини
Търси

Футболистите на Славия запалиха свещ в памет на загиналите деца от школата

Футболистите на Славия запалиха свещ в памет на загиналите деца от школата
СНИМКА: ПФК Славия

Играчитеи треньорския щаб посетиха църква в Банско

Първият състав на Славия отдаде почит към загиналите в сряда в автомобилна катастрофа футболисти от академията на клуба, родени 2017 година. „Белите" се на подготвителен лагер в Банско, където ще останат до 8 юли.

Славия свежда глава пред паметта на загиналите деца

„Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорският щаб на „белите" посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите деца от академията на клуба в трагичния пътен инцидент край Ямбол в сряда. Поклон пред светлата памет на младите футболисти!", се казва в съобщението в официалния сайт на клуба.

Славия отмени приятелския си мач с Рилски спортист, който трябваше да се проведе на 27 юни в Симитли. Академията на „белите" преустанови дейност до второ нареждане заради. По-рано през деня от клуба обявиха организирането на благотворителен мач, средствата от който ще бъдат дарени на семействата на жертвите.

Последвайте Таралеж в Google News

Водещи